Nasza firma specjalizuje się w przygotowywaniu podłoża pod wszystkie okładziny wewnętrzne. Bezpyłowe szlifowanie wylewek, usuwanie kleju po płytkach PCV, subitu, zabrudzeń, usuwanie lepiku, wykonywaniu posadzek samopoziomujących, usuwanie płytek PCV.

W naszej ofercie profesjonalne zrywanie parkietu,  usuwanie  likwidacja kleju spod parkietu. Działamy głównie na obszarze miast: KRAKÓW, KATOWICE, SOSNOWIEC, DĄBROWA GÓRNICZA, Wrocław ale także na obszarze całego kraju.

Kilkunastoletnia obecność na Polskim rynku, setki zrealizowanych inwestycji, szybka realizacja zleceń oraz doskonała jakość usług gwarantują, iż z efektu naszych prac będzie zadowolony każdy klient. Posiadamy znaczną ilość klientów u których przeprowadziliśmy usuwanie subitu, kleju po płytkach PCV m.in. z miast takich jak Oświęcim, Rzeszów, Tarnów, Wrocław, Opole.

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu możemy zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie. Doświadczenie firmy to 17 lata dzięki czemu bez problemu radzimy sobie z najtrudniejszymi zadaniami. Nasze maszyny to najnowocześniejszy sprzęt do szlifowania posadzek. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Wszystkie prace są prowadzone z pomocą przemysłowych odkurzaczy dlatego w mieszkaniu jest czysto i nie kurzy się. Wylewka po naszych pracach jest gładka i niezapylona oraz bez rowków. Usuwanie lepiku – zrywanie parkietu wykonywaliśmy na terenie wielu miast jak np. Bytom, Zabrze, Częstochowa, Rybnik, GliwiceBielsko Biała czy Kielce, Warszawa.

 

Call Now Button