Wykonamy dla Państwa usługę – usuwania wykładzin, lepiku, subitukleju po płytkach, zrywanie parkietu To co nas charakteryzuje to wysoka jakość usługi i przystępna cena. Działamy na terenie niemal całej Polski południowej – m.in Kraków, Katowice, Wrocław, Częstochowa. Prace wykonujemy profesjonalnym sprzętem najwyższej jakości.

 

TRÓJTARCZOWA MASZYNA SZLIFUJĄCA TRI-VARO 500 SE

Bardzo wydajna, trójtarczowa maszyna szlifująca, z zasilaniem 230 V, regulowaną prędkością i szerokością roboczą 510 mm.

Maszyna TRI-VARO 500 stanowi idealny wybór przy obróbce większej ilości materiału podczas szlifowania podłoża.

Efektywność, ergonomia, wytrzymałość wyróżniają maszynę TRI-VARO 500, która przeznaczona jest do profesjonalnego zastosowania.

Główne obszary zastosowań:

 • szlifowanie i polerowania betonu, jastrychu, jastrychu pływającego (szlifowanie na sucho i mokro)
 • usuwanie subitu, lepiku
 • szlifowanie i usuwanie mas szpachlowych
 • usuwanie resztek klejów i farb
trojtarczowa-maszyna-szlifujaca-tri-varo-500se

TRÓJTARCZOWA MASZYNA SZLIFUJĄCA TRI-VARO 430

Maszyna TRI VARO z płynną regulacją obrotów od 300 do 980 na minutę. Została skonstruowana z myślą o zastosowaniu na wielu obszarach.

Kompaktowa budowa i optymalne prowadzenie sprawia, że maszyna jest bardzo wszechstronna.

Trójtarczowa maszyna szlifująca TRI-VARO 430 to efektywność, ergonomia i wytrzymałość sprawiają, że maszyna może być wykorzystana przez profesjonalistów w ciągłej pracy.

Główne obszary zastosowań:

 • szlifowanie betonu i jastrychu
 • usuwanie subitu, lepiku
 • szlifowanie i usuwanie mas szpachlowych
 • usuwanie resztek klejów i farb
 • szlifowanie parkietów i drewnianych podłóg gotowych
trojtarczowa-maszyna-szlifujaca-tri-varo-430

Odkurzacz przemysłowy Dustcontrol Dc 3900

Jest to seria odkurzaczy z wysokowydajnym cyklonowym systemem separacji zanieczyszczeń i podwójnym systemem oczyszczania filtra. To kompaktowe odkurzacze skierowane wszędzie tam, gdzie wymagane jest użycie odkurzaczy o wysokich parametrach przepływu powietrza i podciśnienia do zbierania zabrudzeń suchych i mokrych (opcja). Odkurzacze posiadają głowicę z turbiną ssącą boczno kanałową SOLARIS zasilaną jedno – bądź trójfazowym bezszczotkowym silnikiem indukcyjnym. Dzięki zastosowaniu silnika indukcyjnego urządzenia te mogą być dostosowane do pracy w strefach potencjalnego zagrożenia wybuchem ( ATEX – urządzenie zbudowane jest zgodnie z obowiązującymi dyrektywami UE dotyczącymi stref niebezpiecznych). Odkurzacze przeznaczone są do pracy w średnich i długich przedziałach czasu. Parametry odkurzaczy stawiają je wśród liderów pracy w najtrudniejszych warunkach
Dry vacuum cleaner / single-phase

Szlifierka diamentowa Hilti dg 150

Wykorzystywana do dokładnego szlifowania przy ścianach. Najbardziej wydajna szlifierka diamentowa w swojej klasie.

 • Najwyższa wydajność z dedykowanym systemem szlifowania
 • Silnik bezszczotkowy zapewnia do 10 razy większą żywotność niż w przypadku konwencjonalnych szlifierek kątowych
 • Praktycznie bezpyłowa praca w połączeniu z Dustcontroll
 • Stosowanie z tarczami garnkowymi Hilti zapewnia maksymalną wydajność
Hilti dg 150

Młot kujący Hilti TE 60 ATC/AVR

Młot kujący Hilti TE 60 Służy nam do usuwania resztek zabrudzeń w rogach pomieszczeń lub pod nisko zamontowanymi grzejnikami. Znajdzie również zastosowanie w pracach rozbiórkowych i wyburzeniowych. Jest dedykowany dla profesjonalistów. Posiada aluminiową przekładnię, regulację pozycji dłuta, regulację rękojeści dodatkowej, a także duży włącznik dla wygodnej obsługi. Energia udaru wynosi 10J. Posiada uchwyt z mocowaniem SDS-Max.

M+éot kuj¦ůcy Hilti TE 60

Tarcza diamentowa do subitu Hilti DG-CW AP-SP

Diamentowa tarcza garnkowa o najwyższej wydajności, do usuwania wszystkich rodzajów grubych powłok poliuretanowych, epoksydowych, bitumicznych oraz z innych tworzyw sztucznych.

Duamentowa tarcza do subitu
Call Now Button